Další várka obálek na peníze a přání

Tak jo, musím uznat, že jsem se teď zasekla – svatební (i jiné) obálky na peníze a přání jsou teď u mě dost běžné a když nemusím, tak od nich neuhýbám 🙂 Moc se mi líbí, když je to sladěné. K tomu všemu jsem si koupila krásné květinové a něžné papíry. Dodává to těmhle sadám úplně jiného ducha!

Květinovou sadu ve žlutých barvách jsem vytvářela jen tak – protože ten den svítilo sluníčko a bylo hezky. Putovalo ale ještě ten stejný týden pro M. ve stejné obci, kde bydlím. Tak snad udělá radost obdarované/mu.

Tuto něžnou svatební sadu jsem měla s sebou na Fler trhu ve Žďáru nad Sázavou, který se konal minulý víkend ve stejném termínu jako vyhlášená tamní pouť. Obálka na peníze mi ještě zůstala, přáníčko putovalo budoucímu majiteli.

A tuto sadu mám zatím ještě doma, protože jsem ji tvořila včera. Rozhodnout se, z které strany papír použiji (stinná stránka oboustranných papírů), bylo asi to nejtěžší! 🙂 Naštěstí jsem měla celou A4, tak mi zbylo ještě na další sadu, kde použiji druhou stranu a bude hotovo 🙂

Chipboardy, které jsem na tuto sadu použila, jsou od paní Klicperové z Paperilla, na kterou jsem narazila při mém problému sehnat chipboardy s českými nápisy zde, v Brně. Objednání bylo rychlé, platba dorazila hned ráno a do 2 dnů byl balíček u mě (vyzvedla jsem v Zásilkovně). Ještě jednou děkuji a doporučuji!

Jak řešíte darování přání/peněz vy? Vystačíte si s přáním, do kterého vložíte i peníze nebo jste ve skupině „chci, aby to ladilo“? 🙂

Mějte se hezky, M.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.