Lednové tvoření

Venku zima jako v Rusku (dokonce zamrzla řeka), tak čas trávím více doma. Konečně se po večerech i trochu tvořilo a mám vám co ukázat.

Přání k narození miminka

Protože jsou Vánoce za námi, můžu si tvořit víc „svobodně“. Mám na mysli, že si můžu vyrábět, co chci – nejen pouze vánoční motivy 🙂 První přání v letošním roce patřilo našim kamarádům, kterým se narodilo první miminko – syn Petřík. Zvolila jsem modro-žlutou kombinaci, protože jsem chtěla rozveselit zimní mlhy a šeď. Sluníčko jde vidět pouze sporadicky. Přání je jednoduché. Pouze barevný papír, výřezek z Big Shotu ve tvaru kočárku a doplnění světlou mašličkou ve stejné barvě.

20190104_170811
První přání roku 2019

Další přání pro narození chlapečka bylo ve stejných barvách. Ke žlutému puntíkatému papíru přibyl papír světle a tmavě modrý se vzorem chrastítek a plyšových medvídků. Samolepku slona a motýlka jsem ulovila v KIKu 🙂

20190122_194734

Svatební přání

Další přání je přání svatební pro moji spolužačku z gymplu (daruje ho ale někdo jiný) 🙂 Svatba bude v modré (tahle barva svatby poslední dobou dost frčí). Na tomhle přání jsem si vyzkoušela novou šablonu (na obrázku bílé obrysy květin), ale také nový Izink Diamond (třpytivé středy kytiček), razítko a vánoční dárek – razítkovací podložku od Pretty Papers. Výsledek se mi moc líbil. Tak snad v únoru také potěší.

20190109_194643
Svatební přání pro A.P.

Naše svatební kytice byla v tradičnější kombinaci. Světlunce růžové a tmavě zelené. Dělal mi ji kamarád Peťa (také spolužák z gymplu), který to má jako koníček. Nikdy jsem neviděla nic hezčího! A tak často utíkám u svatebních přání právě k této kombinaci barev. Na fotce níže tmavě zelená celkem zanikla. V zimě můžu fotit až večer při umělém osvětlení, tak se není vlastně ani čemu divit.

20190122_185943
Svatební přání – siluety

A v jaké barevné kombinaci jste měli svatbu vy? Nebojte se pochlubit.

Mějte se hezky, M.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.